Husacie a kačacie hody!

Užite si husacie a kačacie hody v Zylindri. Pripravili sme pre vás tieto lahôdky: Kačací vývar s celestínskymi rezancami a brusnicami 3,9 € Domáca paštéta z kačacích pečienok, servírovaná s višnovo-šalotkovou marmeládou 9,90 € Restovaná vykŕmená husacia pečeň s jablkami a hrozienkami 12,90 € Kačacie prsia na mede, s glazúrovaným hroznom, hruškovým pyré a karlovarským knedlíkom 15,90 € Kačacie stehno, servírované s dusenou červenou kapustou, lokšami a karlovarským knedlíkom 11,90 € Lokša plnená husacou pečienkou 3,90 € Lokša makovo-lekvárová 1,80 € Lokša lekvárová 1,80 € Lokša orechová 1,80 € Jablkovo-škoricová štrúdľa s hrozienkami 3,90 € Makovo-višnová štrúdľa 3,90 € Tvarohová štrúdľa 3,90 € Na objednávku vám upečieme aj celé husy alebo kačice.

 

Vitajte
v Zylindri!

  • Pred sto rokmi Bratislava, vtedajší Prešporok, rozvoniavala tými najlepšími jedlami z celej habsburgskej monarchie.
  • Zylinder je ďalšou reštauráciou skupiny Bencik Culinary Group, situovanou na Hviezdoslavom námestí, priamo v srdci Bratislavy, ktorá ponúka práve toto unikátne spojenie vyberaných špecialít rakúsko – uhorskej kuchyne v súlade s moderným kulinárskym umením.
    Ochutnajte jedinečný Tafelspitz, hovädzí „Szeged“guláš, Pörkölt, hovädzí chvost, makové pirohy, či tradičný Kaiserchmarrn.

Otvarácie
hodiny

Pondelok - Nedeľa
11.00 - 24.00

Obdarujte svojich blízkych gurmánskym zážitkom v reštaurácii Zylinder

darčekovú poukážku si môžete
zakúpiť priamo v reštaurácii

Tafelspitz
miloval
cisár pán!

Zaujíma vás, čo máme nové v Zylindri?

Zadajte svoj e-mail, kde Vás budeme informovať o skvelých novinkách a akciách.